Eğitim Kurs Seminer Logo   EgitimKursSeminer.com   
    Eğitim ilanlarınızı yayınlamak için üye olun
Üyelik ve eğitim ilanı yayını Ücretsizdir.
Eğitim Kurs Seminer twitter   Eğitim Kurs Seminer googleplus   Eğitim Kurs Seminer facebook   Eğitim Kurs Seminer instagram   Eğitim Kurs Seminer facebook   Eğitim Kurs Seminer facebook  
 S.S.S Blog  İletişimSık Sorulan Sorular


Soru : Bu sitenin Amacı Nedir ?


Cevap : Sitemizin temel amacı eğitimcilerin eğitim almak isteyen kişilerle bir araya gelmesi için oluşturulmuş bir platformdur. Eğitimciler istedikleri gibi eğitimlerini yayınlayıp,eğitim almak isteyenlerin kolayca bulabilmelerini sağlayabilirler.

Soru : Eğitim başvurusu nasıl yapılır?


Cevap : Eğitime Kaydol ana başlığı altında bulunan eğitim ilanlarından tercih ettiğiniz ilanın adına tıklayarak açılan sayfanın en altında "Ön Kayıt Yap" butonunu kullanarak ön kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca butona tıkladıktan sonra ücret teklifi verebilir veya açılan metin alanına eğitim veren firmaya iletilmek üzere mesajınızı da yazabilirsiniz.

Soru : EgitimKursSeminer.com'a Bireysel olarak eğitim almak için nasıl kaydolunur?


Cevap : Anasayfa'da bulunan Giriş butonunu kullanarak açılan ekranda Eğitim alan kişi/kurum olarak eğitim platformuna girebilir, Eğitim Arayan Kaydı-Bireysel seçeneğini seçerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Soru : EgitimKursSeminer.com'a Kurumsal olarak eğitim almak için nasıl kaydolunur?


Cevap : Anasayfa'da bulunan Giriş butonunu kullanarak açılan ekranda Eğitim alan kişi/kurum olarak eğitim platformuna girebilir, Eğitim Arayan Kaydı-Kurumsal seçeneğini seçerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Soru : EgitimKursSeminer.com'a Kurumsal olarak eğitim vermek için nasıl kaydolunur?


Cevap : Anasayfa'da bulunan Giriş butonunu kullanarak açılan ekranda Eğitim veren kişi/kurum olarak eğitim platformuna girebilir, Eğitim Veren Kaydı-Kurumsal seçeneğini seçerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Soru : EgitimKursSeminer.com'a Bireysel olarak eğitim vermek için nasıl kaydolunur?


Cevap : Anasayfa'da bulunan Giriş butonunu kullanarak açılan ekranda Eğitim veren kişi/kurum olarak eğitim platformuna girebilir, Eğitim Veren Kaydı-Bireysel seçeneğini seçerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Soru : Eğitmen Takımı nasıl düzenlenir?


Cevap : Eğitim Platformu sayfasından Eğitmen Takımı butonunu kullanarak Eğitim Veren Eğitmen Takımı Düzenleme sayfasına giderek eğitmen takımını düzenleyebilirsiniz.

Soru : EgitimKursSeminer.com'un Kurumsal eğitim veren firmalar için ne gibi avantajları bulunmaktadır?


Cevap : Kolay kullanımlı bir eğitim sitesi olduğu için kurumsal firmaların iş yoğunluğunun arasında, eğitim alan ve vermek istediği kişilere kolay ulaşmasını sağlar. Kolay kullanımıyla bireysel ve kurumsal kullanıcıların rahatça, sorun yaşamadan ve zamandan tasarruf ederek iletişime geçmesini sağlar.

Soru : Eğitim almak isteyenleri EgitimKursSeminer.com'da ne gibi avantajlar bekliyor?


Cevap : Basit ve anlaşılır kullanımıyla aradığınız eğitimleri kolayca bulabilir veya eğitim ilanlarınız yayınlayabilirsiniz.